Реєстрація Avon Івано-Франківськ

Ivfrank reg

Стати представником Avon у Івано-Франківську або Івано-Франківській області - означає гарантовано отримати знижку на продукцію Ейвон до 30%.

Для того щоб, стати Представником потрібно пройти реєстрацію Ейвон. Це просто - заповнюйте онлайн анкету і у найближчий час з Вами зв'яжеться консультант Avon. 

Після реєстрації Ви отримаєте певні переваги:

  • знижки від 18 до 30%
  • безкоштовна доставка по Івано-Франківську і області
  • отримаєте доступ до онлайн Розпродажів зі знижками до 70% (тільки для Представників Ейвон)
  • можливість оплати після отримання посилки
  • Подарунки від Avon

 

Приєднуйся до Avon та отримай свій перший подарунок!

prog k7-8 18

Кожний Новий Представник отримає у ПОДАРУНОК жіночій/чоловічий аромат на вибір та знижку 26% на перше замовлення від 600 грн.

Жіночій Tomorrow - легендарний теплий чуттєвий аромат з ніжними нотами амбри, ванілі та мускусу. Приємний шлейф вразить своєю суперстійкостю.

Чоловічій Tomorrow- прянний впевнений аромат для найвимогливіших чоловіків.

.

РЕЄСТРАЦІЯ AVON

 Консультація за тел. 099 332 82 92

Каталог AVON

  • Каталог Ейвон діє 3 неділі
  • У кожному каталозі понад 1500 продукції, акції та новинки
  • Замовити каталог Ейвон можна після реєстрації у своєму особистому кабінеті або просто подзвоніть за номером і замовте каталог 8 099 332 82 92 (відсилаємо у Івано-Франківськ та область)

ДІЮЧИЙ КАТАЛОГ AVON

 Доставка Avon у Івано-Ффранківськ та область

  • відділення Укрпошти (безкоштовна)
  • Нова Пошта (20 грн.)

Представник Avon - це не робота, Ви нічого не зобов'язані робити, ніяких обов'язкових замовлень або прихованих витрат.
Просто зможете купувати продукцію Avon в Івано-Франківську зі значною знижкою. Саме замовлення можна робити коли Ви самі захочете. Зробити замовлення Avon дуже просто і Ви зможете робити його самостійно. Є кілька способів зробити замовлення Avon в Івано-Франківську: замовлення на офіційному сайті Avon, в мобільному додатку для смартфонів (його можна завантажити і встановити на будь-який телефон або планшет), можна також замовити продукцію Avon за допомогою SMS повідомлення.

 

Всі дані варіанти стануть вам доступні після офіційної реєстрації. Її Ви можете пройти на сторінці РЕЄСТРАЦІЇ ЕЙВОН. Досить вірно заповнити форму реєстрації, все максимально просто і швидко. Бажано українською мовою. Потрібно заповнити всі поля. Після відправки даних Ви отримаєте смс з номером особистого рахунку, а також інструкції на імейл, як зробити замовлення по каталогу.

Отримати своє замовлення ви зможете на поштовому відділенні Укрпошти, причому його доставка безкоштовна. До самого замовленням буде додано друкований каталог Avon та інші корисні рекламні матеріали.

Отримати посилку від Avon можна по паспорту. Оплачується замовлення після отримання, протягом тижня. Тобто замовлення Ви отримуєте без передоплати.
Є багато зручних способів оплатити замовлення Ейвон, докладніше способи оплати Ейвон описані ось тут.

Ви прямо зараз можете пройти реєстрацію Avon в один крок і стати представником компанії Avon в Івано-Франківську.
Вдалих Вам покупок!