Реєстрація Avon Івано-Франківськ

Ivfrank reg

Стати представником Avon у Івано-Франківську або Івано-Франківській області - означає гарантовано отримати знижку на продукцію Ейвон до 30%.

Для того щоб, стати Представником потрібно пройти реєстрацію Ейвон. Це просто - заповнюйте онлайн анкету і у найближчий час з Вами зв'яжеться консультант Avon. 

Після реєстрації Ви отримаєте певні переваги:

  • знижки від 10 до 30%
  • доставка по Івано-Франківську і області на пільгових умовах
  • отримаєте доступ до онлайн Розпродажів зі знижками до 70% (тільки для Представників Ейвон)
  • можливість оплати після отримання посилки
  • Подарунки від Avon

Приєднуйся до Avon та отримай свій перший подарунок!

Пройшовши процедуру реєстрації у Avon, Ви отримуєте гарантоване право на знижки у Avon від 10 до 30% від цін каталогу 

Кожний новий представник Avon отримує знижку у розмірі 25% при замовленні продукції Avon  на 900 грн, а також приємний подарунок, який можна обрати за бажанням. 

Подарунки на вибір: жіночій аромат Luminata, чоловічій аромат Segno або набір декоративної косметики Avon (карандаш, тушь, помада)

Стати новим придставником Avon просто - потрібно лише заповнити форму.

На підтвердження успішної реєстрації Avon впродовж 24 годин Ви отримаєте СМС з логіном та паролем. З цього моменту Ви зможете заходити в свій особистий кабінет, через який у Вас буде можливість замовляти продукцію Avon

 

 

 

В своєму першому замовленні потрібно зазначити код бажаного подарукнку. Подарунок буде автоматично вкладений в наступне замовлення від 900 грн за цінами Каталогу. 

Спеціальну ціну подарунку обираєшь ти!

Вартість подарунку залежить від суми вартості першого замовлення Представника. 

Якщо замовлення від 900 до 1700 грн, вартість подарунку становитиме 50 грн, а якщо замовлення  буде зроблене на суму більше 1700 грн - вартість подарунку складе 1 грн. 

Ви ще міркуєте?

ПРИЄНУЙТЕСЬ до AVON вже зараз!

 

 

 

Консультація за тел. 098 558 95 96

 

 

Каталог AVON

  • Каталог Ейвон діє 1 місяць
  • У кожному каталозі понад 1500 продукції, акції та новинки
  • Замовити каталог Ейвон можна після реєстрації у своєму особистому кабінеті або просто подзвоніть за номером і замовте каталог 8 098 558 95 96 (відсилаємо у Івано-Франківськ та область)

Доставка Avon у Івано-Франківськ та область

Отримати посилку з замовленням Ейвон можна на Вашому найближчому поштовому відділенні. 

На вартість доставки впливає сума вартості  замовлення та стоимость доставки влияет сумма заказа та частота замовлень в період дії одного каталогу.

Представник у Івано-Франковську повинен сплачувати своє замовлення Avon впродовж 7 календарних днів з дня отримання посилки. 

 

Представник AVON - це не робота, Ви нічого не зобовязані робити, ніяких обовязкових замовлень або прихованих витрат.

Просто зможете купувати продукцію Avon в Івано-Франківську зі значною знижкою. Саме замовлення можна робити коли Ви самі захочете. Зробити замовлення Avon дуже просто і Ви зможете робити його самостійно. Є кілька способів зробити замовлення Avon в Івано-Франківську: замовлення на офіційному сайті Avon, в мобільному додатку для смартфонів (його можна завантажити і встановити на будь-який телефон або планшет), можна також замовити продукцію Avon за допомогою SMS повідомлення.

Всі дані варіанти стануть вам доступні після офіційної реєстрації. Її Ви можете пройти на сторінці РЕЄСТРАЦІЇ ЕЙВОН. Досить вірно заповнити форму реєстрації, все максимально просто і швидко. Бажано українською мовою. Потрібно заповнити всі поля. 

Ваші данні оброблюються компанією Ейвон. Потім ви отримаєте sms на телефон з особовим рахунком та паролем. Крім цього, вам на email прийде лист від координатора Ейвон в Києві з інструкціями, діючими програмами та акціями. Далі ви зможете самостійно створити своє замовлення на офіційному сайті Ейвон Україна у своєму особистому кабінеті.

 

Ви прямо зараз можете пройти реєстрацію Avon в один крок і стати представником компанії Avon в Івано-Франківську.


Тел. 098 558 95 96