Компанія Ейвон не тільки постійно оновлює асортимент своєї продукції. Ми піклуємося також, про те, щоб покупки в Ейвон були максимально комфортними. Ви вивчили каталог і нарешті вибрали все, що Вам потрібно. Такий вибір завжди зробити важко. А ось замовити максимально просто, навіть якщо у Вас в даний час немає доступу до системи Інтернет.

 

Наприклад, якщо Ви у відрядженні або у відпустці, це не завадить Вам замовити нашу продукцію. Телефон адже у Вас є? Прекрасно, можна зробити замовлення через СМС. Як зробити замовлення Ейвон через СМС? Спочатку напишіть заявку на реєстрацію в Avone Mobile на сторінці Моя особиста інформація в особистому офісі або зателефонувавши в службу підтримки.

Після того, як Ваш запит буде оброблений, Ви будете отримувати SMS повідомлення про здійснення операцій на Вашому рахунку. Отже, здійснюємо замовлення Ейвон через СМС. Будьте уважні. 

 

Текст повідомлення (без розділових знаків - крапок, ком):
ZR (регулярний замовлення) або ZE (експрес-замовлення) пробіл
Номер Кампанії пробіл
Номер особового рахунку пробіл
Кількість клієнтів пробіл
Код товару пробіл
Кількість одиниць товару (Якщо кількість - 1, все одно необхідно вказувати) пробіл
Код товару пробіл
Кількість одиниць товару пробіл
Приклад: ZR 17 123456 5 25449 7 90812 5 80071 25 13493 14 67340 8

 

Відправляти SMS замовлення можна тільки на свій персональний номер рахунку і лише з номера мобільного телефону, зареєстрованого в Avon Mobile. Ця послуга платна, але коштує недорого. А самі SMS послуги оплачуються згідно тарифного плану Вашої оператора.


Якщо Ви вже встигли полюбити продукцію компанії Ейвон, відсутність Інтернет не завадить Вам продовжувати замовляти косметику, до якої Ви звикли і тестувати новинки. Тому що Ви знаєте як зробити замовлення Ейвон через СМС.