Регистрация Эйвон Украина

 

Регистрация Эйвон Украина позволяет вам стать представителем Эйвон. Теперь вы можете зарабатывать на продаже продукции Эйвон своим клиентам, так как ваша персональная скидка составит от 10% до 30% от цен каталога. Скидка зависит от размера заказа и от регулярности ваших заказов.

А на некоторые новинки Эйвон скидка для вас, как представителя Эйвон, будет составлять до 75 %.

Стать представителем Эйвон Украина (еще его называют консультантом Эйвон) выгодно даже если вы не предполагаете зарабатывать, а просто хотите экономить, покупая продукцию Эйвон Украина со скидками.

Регистрация Эйвон Украина ни к чему вас не обязывает: вам не нужно делать регулярных заказов – есть поощрения за более значительные заказы, нет минимальной суммы заказа, но есть повышенная скидка на заказы. То есть, вы сами решаете, что выгоднее и интереснее, никто вас не будет заставлять, что-то делать.

Представитель Эйвон Украина может сделать вообще один заказ в год, и все равно останется представителем компании.

Кроме этого, при регистрации вас, как нового представителя Эйвон, ожидает приятный бонус – сделав заказ на 600 грн, Вы получаете скидку от 25 до 30% (в зависимости от условий текущей компании) и подарок – женский или мужской эксклюзивный парфюм по символической цене – 50 грн.

registr-e1382697570464

Реєстрація Ейвон Україна (реєстрація Ейвон абсолютно безкоштовна)

Після реєстрації на сайті з вами зв'яжеться Координатор, який розповість про те, як зробити 1й Замовлення, ознайомить з поточними програмами, акціями та знижками, при необхідності ми надішлемо Вам на електронний каталог.

Якщо Вам зручніше для перегляду друкована версія каталогу, просто скажіть про це Вашому консультанту. Він обов'язково відправить друкований каталог поштою найближчим часом.

Консультанту Ейвон Ви зможете задати будь-які питання, що цікавлять Вас питання. Надалі консультант стане Вашим персональним помічником в Ейвон Україна.

Покажіть каталог Ейвон своїм друзям.

Подивіться Каталог, виберіть продукцію для себе! Покажіть каталог своїм друзям, рідним - їм обов'язково щось сподобається! Ми впевнені, що в нашому каталозі є продукція для кожного, і тепер тільки від вас залежить, чи зацікавляться вони вашими пропозиціями. Знайдіть свій індивідуальний підхід до кожного з них!

Ваш перший замовлення Ейвон

Зробіть своє перше замовлення. Його можна зробити не виходячи з дому на сайті avon.ua. Avon надає безвідсотковий кредит на продукцію, а це значить, що вам не потрібно оплачувати замовлення завчасно! Не забудьте про те, що ви завжди можете звернутися до Координатора Ейвон.

Отримайте своє перше замовлення Ейвон на пошті

Отримайте своє перше замовлення в найближчому поштовому відділенні.
Ваш дохід

Роздайте замовлення своїх клієнтів. Поцікавтеся, чи задоволені вони покупкою. Віддаючи замовлення, покажіть їм наступний Каталог - їх швидше за все зацікавлять новинки. Отримайте від них оплату за продукцію і оплатіть своє замовлення!

Консультант Ейвон по реєстрації 098 558 95 96

Після реєстрації Ви отримаєте SMS c логіном (особистий рахунок) і паролем для входу в особистий кабінет

Зайти в особистий кабінет можна за посиланням "ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ AVON"

Або через додаток Avon On

Мобільбное додаток Avon ON

Мобільний додаток потрібно Ви можете завантажити на свій телефон за наступними посиланнями: