Регистрация Эйвон Волынь

Volun reg

Реєстрація в компанії Avon Україна в Кривому Розі дозволить Вам купувати продукцію Ейвон зі знижками від 10% до 30%.

Крім цього Ви отримуєте багато інших переваг:

пільгові умови доставки замовлення Avon
оплата замовлення після отримання
можливість брати участь в акціях від Ейвон Україна
подарунки і приємні сюрпризи від світового лідера в області товарів для краси

Знижки Подарунки Акції

 

Реєстрація Ейвон в Кривому Розі - це Знижка 25% на товари Avon!

Для Нових Представників компанії Ейвон (для тих, хто зареєструвався) діє спеціальна Акція.

 

 

Кожен новий представник Ейвон отримує Знижку 25% при замовленні продукції Ейвон на 600 грн, а також приємний подарунок, який можна вибрати на свій смак.

Подарунки на вибір: жіночий аромат Cherish або чоловічий аромат Lucky me

Стати новим представником просто - потрібно заповнити форму

На підтвердження успішної реєстрації Ейвон протягом 24 годин Ви отримаєте СМС з логіном і паролем. У вас з'явиться доступ в особистий кабінет, через який Ви зможете замовити продукцію Ейвон зі знижками.

 

Ви ще думаєте?

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО AVON прямо зараз!

 

Консультант по реєстрації Ейвон в Кривому Розі тел. +38 (098) 558-95-96

 

Каталоги Avon

 

  • Кожні 3 тижні Ейвон випускає каталог
    У кожному каталозі Ейвон понад 1500 пропозицій продукції.
    Замовити каталог можна, ставши Представником Avon або просто зателефонуйте за тел. +38 (098) 558-95-96 (доставимо в будь-яку точку України)

 

 

Доставка і оплата Avon

Тільки в період дії 14 каталогу Безкоштовна Доставка на відділення Укр Пошти на 1й замовлення від 600 грн

Доставка товарів Ейвон здійснюється через поштові операторів Укрпошта, Нова Пошта, Jastin

Умови доставки Укрпошта:

вартість доставки при замовлення до 2200 грн. - 15 грн.
доставка при замовленні продукції Ейвон від 2700 грн. - БЕЗКОШТОВНА
Умови доставки Нова Пошта:

вартість доставки всіх Замовлень 45 грн.
Jastin:

вартість доставки 15 грн
* Вартість доставки включається в загальну квитанцію.

Представник Ейвон в Миколаєві повинен оплачувати замовлення протягом 7 днів після отримання посилки.

 

Зареєструватися представником Ейвон в Кривому Розі - означає стати зареєстрованим покупцем продукції Ейвон. Варто відзначити, що реєстрація безкоштовна і не накладає на вас жодних зобов'язань. Ви не повинні робити регулярні замовлення. Мінімальна сума вашого замовлення теж не обмежена. Можете зробити всього один замовлення, все одно це дуже вигідно.

Реєстрація Ейвон в Кривому Розі проста і не зажадає від вас ніяких зусиль і копії ваших документів теж не потрібні. Просто на сторінці Ейвон Реєстрація потрібно вірно вказати свої дані і відправити заявку на реєстрацію. Дані перевірять оператори компанії і Ви отримаєте SMS з номером особового рахунку і паролем. Координатор Ейвон відправить на імейл діючі програми та акції.
Крім цього ви можете проконсультуватися з усіх питань з вашим координатором. Ваше замовлення прийде на вказане вами при реєстрації Ейвон поштове відділення. Отримати його можна при наявності паспорта. У самому замовленні, разом з товарами, ви отримаєте рахунок для оплати замовлення. Оплатити його потрібно протягом семи днів після отримання замовлення.

Населені пункти Криворізького району, в яких ви можете зареєструватися предствавитель Ейвон Україна і зробити замовлення:

Кров Ріг, Анастасівка, Андрусівка, Базарове, Братсько-Семенівка, Бурлацьке, Веселе, Веселий Кут, Водяне, Вільне, Вільний Посад, Вільний Табір, Високе Поле, Гейківка, Глеюватка, Гомельське, Грузька Григорівка, Грузьке, Данилівка, Дніпровка, Дружба, Запорожець, Зоря, Зелене Поле, Зелений Гай, Зелений Луг, Златопіль, Златоустівка, Золота Поляна, Інгулець, Калинівка, Кам'яне Поле, Кам'янське, Коломійцеве, Червона Балка, Червоне, Красовського, Кривбас, Кудашівка, Лісове, сел. Лісорозсадник, Лозуватка, Львів, Мар'янівка, Маяк, с. Мусіївка, Надеждівка, Надія
Недайвода, Нова Зоря, Новоганнівка, Новогригорівка, Новожитомир, Новоіванівка, Новолозуватка, Новомайське, Новомар'янівське, Новопокровка, Новопілля, Новоселівка, с. Нові Садки, Новий Кременчук, Новий Світ, Новий Шлях, Павлівка, сел. Пичугине, Радіонівка, смт Радушне, Раєво-Олександрівка, Червоний Ранок, Романівка, сел. Рудникове, Садове, Софіївка, Степове, Суворовка, Тернуватка, Тернівка, Трудове, смт Христофорівка, Чабанове, сел. Червона Поляна, Червоне, Червоні Поди, Чкаловка, Шевченкове, Шевченківське, Широке


Приємних Вам покупок і гарного дня!